Category Archives: fantastigh

Dungeons Witch — 1989

СтандартныйDungeons magjistare  BRSS, Çekosllovaki 1989

«Shtrigat« burg «- sovjetik që nga filmi fiction 1989

Në të ardhmen larg Hulumtuesit Expedition hapësirë ​​vыsazhyvaetsya të planetit, të pryhodnuyu për jetën. Megjithatë,protsessы evoluimin e jetës në planetin kalojë imazhin strannыm.Ka mlekopytayuschye, dynozavrы, dhe njerëzit prymatы Stoneepokë shekulli sosedstvuyut  një kohë.

Si vыyasnyaetsya zhvillimit, podobnoe e jetës në planetin tonë nuk është eksperiment kolossalnыy, provodymыy prysheltsamy, i cili«razohnaly« planet Evolution  një mënyrë të tillë Kur vыyasnyt se e njëjta ndodh me forma të Lartë të jetës për zhvillimin pyke s, mediçka që ata janë dhe paguhet: buduscheho zavladevshye armë, banorët planeti vrarë svoyh «krijuesit» … Rreziqet Podobnayagjithashtu pret earthlings planetit, yssleduyuschyh.